7/24 Ücretsiz Sigorta Danışmanlığı…
0(286) 214-0555

Hakkımızda

Akarsu Sigorta müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için Türkiye'deki en iyi sigorta şirketleriyle çalışır. Vizyonu toplumda sigorta bilincini artırmak ve paydaşlarımıza değer yaratmaktır. Misyonu müşteri odaklı olmak, yüksek hizmet kalitesi sunmak, uzun vadede varolmaktır. Akarsu Sigorta ailesi ,üyelerine; etkin, gerçekçi ve uygulanabilir çözümler sunulmakta, ihtiyaçları karşılanmakta ve hakları her zaman korunmaktadır.

Akarsu Sigorta müşterilerine güvenilir hizmet ağını oluşturabilmek için, sunulan tüm sigortacılık hizmetlerinde sürekli iyileştirmeler yaparak, yatırımlarına ara vermeden devam edecektir. Akarsu Sigorta' da kişisel verilerin korunması son derece önemlidir. Bu nedenle bize emanet ettiğiniz kişisel verileriniz her zaman gizli tutulmaktadır. Akarsu Sigorta karlılık değil müşteri memnuniyetini önplana alarak karar verir.

Çalıştığımız Sigorta Şirketleri:

Axa Sigorta, Axa Hayat, Allianz Sigorta, Unico Sigorta, Bereket Sigorta ve Sompo Japan Sigorta'dır

MDRT Tecrübesi

Akarsu Sigorta dünyadaki en iyi sigortacıların bulunduğu MDRT organizasyonuna üye bir kuruluştur. Kısaca MDRT 'e üyelik uluslararası hayat sigortası ve finansal hizmetler, satış, mükemmellik standardı olarak kabul edilmektedir. 1927 yılından beri faaliyet gösteren MDRT her yıl dünyadaki en iyi sigortacıları buluşturur. Bu etkinliğin amacı sigortacılara diğer ülkelerde MDRT Yıllık Toplantısı deneyimine ulaştırmaktır. 2009 yılında yapılan ABD'deki MDRT Kongresi'ne, kurucumuz Ali Karadeniz firmamızı temsilen katılmıştır.