7/24 Ücretsiz Sigorta Danışmanlığı…
0(286) 214-0555

Unico Sigortadan Sektörde bir ilk

Unico Sigorta, UniKasko ile iyi ve kötü sürücü ayrımı yapıyor. Trafik kurallarına uyan, aracının bakımına özen gösteren iyi sürücüler Unico Sigorta’nın piyasaya sunduğu Unikasko’dan daha uygun rakam ve şartlarda kasko yaptırabiliyor.

Kötü sürücülerin trafik cezaları ile karşı karşıya kaldıkları gibi iyi sürücülerin de takdir edilmesi gerektiği mantığından hareket eden Unico Sigorta, piyasaya sürdüğü Unikasko ile kaza yapmayan iyi sürücülerin özel fiyatlardan yararlanmaları için hasarsızlık indirimi uyguluyor. Bunun yanında Unikasko ile kaskonun tanımını tamamen değiştiren Unico Sigorta, kasko yaptıranlara daha önce hiç deneyimlemedikleri üst düzey bir hasar deneyimi yaşatıyor.

Unikasko; çarpma, çarpışma, devrilme, yanma, hırsızlık, kötü niyetli hareketler ile birlikte halk hareketleri, terör ve benzeri durumlar nedeniyle aracın göreceği zararları ana teminat kapsamına alıyor. Geniş kapsama sahip olan ana teminatları, mini onarım hizmetlerinden anahtarla çalınmalara kadar farklı ek teminatlarla genişletme fırsatı tanıyor. Hasarsızlık koruma, ikame araç ve serbest servis seçeneklerinden oluşan opsiyonel ek teminatlarla sadece almak istediğiniz hizmetlerin bedelini ödemenizi sağlayan Unikasko,  üstelik iyi sürücülerin kazanmaları adına, kaza yapmadıkları dönem için de indirimli kasko fırsatından yararlanmalarına yardım ediyor.

Kasko tanımını değiştirdi

Unikasko, devrim niteliği taşıyan bazı özellikleri sayesinde diğer kaskolardan ayrılıyor. Sunulan kasko teklifi, sürücünün talebi doğrultusunda tek kalemde ödenebileceği gibi aylık abonelik şeklinde kredi kartından tahsil edilebiliyor. Bu sayede sürücülerin kredi kartı limitleri dolmadan kasko fiyatını taksitlendirmelerini sağlıyor. Diğer taraftan Unikasko’da durdur/başlat özelliği de bulunuyor. Dönem dönem arabasını kullanmaya ara veren sürücüler için fazladan kasko ödemesi yapmalarının önüne geçen özellik, kaskoya dilediğiniz an ara vermenizi ve çok daha az prim ödeme imkanı sunuyor.

Kasko kapsamını genişletebiliyor

Geniş kapsamlı bir kasko ürünü olan Unikasko, dilediğiniz ek teminatlarla kasko kapsamını genişletmenize imkan tanıyor. Hasar evrakları tamamlandıktan sonra 3 gün içinde hasar ödeme garantisi sunan kasko, araç tamirinin 48 saatten uzun sürdüğü durumlarda yedek araç hizmeti sayesinde sürücülerin mağdur olmalarının önüne geçiyor. Kişiye özel atanan hasar tespit danışmanı, aracın hasarlanması durumunda ilgili tüm süreçleri özel olarak takip ediyor ve tüm bu sürecin en kısa zaman içinde tamamlanmasını sağlıyor.